Шановні клієнти!
З 24 лютого по 24 березня наша компанія оголошує кредитні канікули для своїх клієнтів.
У цей період штрафи за несплачені платежі не нараховуватимуться.
Дія кредитних канікул може буде подовжена в залежності від ситуації в Україні.

Бережіть себе і своїх рідних! Віримо в перемогу України!

Довідкова інформація

Загальні питання

 • Чи можливо оформити кредит онлайн і підписати кредитний договір в електронному вигляді?
  Кредитний договір на суму до 40000 підписується онлайн із проходженням верифікації у Системі BankID Національного банку України, понад 40000 - в офісі MaxiCredit або онлайн в елекронному вигляді із проходженням відеоверифікації
 • Де ми знаходимося?
  м. Київ, вул. Євгена Коновальця 36-Д (Бізнес-центр "Хвиля")
 • Де дізнатися суму для погашення кредиту?
  Зверніться, будь ласка, в наш колл-центр - 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) для консультації або напишіть нам у вайбері (067) 535-92-90
 • Де я можу ознайомитися з кредитним договором?
  Кредитний договір є у відкритому доступі на сайті MaxiCredit.com.ua в розділі «Про компанію» в підрозділі «Ліцензії та документи»
 • Де я можу ознайомитися з ліцензією?
  Ліцензія є у відкритому доступі на сайті MaxiCredit.com.ua в розділі «Про компанію», в підрозділі «Ліцензії та документи»
 • Як довго ми працюємо?
  Компанія зареєстрована в 2017 р.
 • Які умови кредитування?
  Плата за користування кредитом в середньому за місяць - 5,9% від суми кредиту, а також є разова комісія за оформлення кредиту - 5.9% від суми кредиту. На карту ви отримуєте суму з вирахуванням разової комісії. Метод нарахування платежів - ануїтет. Кредит оформляється без страховки і будь-яких прихованих платежів. Є дострокове погашення кредиту, відсотки ви сплачуєте тільки за фактичний термін користування кредитом.
 • Я заплатив більше за кредитом, наступний платіж можна не платити?
  Переплата розподілиться по тілу кредиту, але через місяць будуть нараховані відсотки за черговий місяць користування кредитом, які слід сплатити. Рекомендуємо в день оплати зв'язатися з нами - Viber (067) 535-92-90 або за телефоном 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) для уточнення.
 • Я втратив екземпляр кредитного договору, що робити?
  Ви можете звернутися в наш колл-центр 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) або написати нам у вайбер (067) 535-92-90, ми надамо копію вашого кредитного договору.
 • Я хочу достроково закрити кредит, які мої дії?
  Для закриття кредиту не потрібно приїжджати в офіс компанії, ви просто оплачуєте залишок звичним способом. Зверніться, будь ласка, в наш колл-центр 0 800 21-66-75 (безкоштовно по Україні) або напишіть нам у вайбері (067) 535-92-90, щоб дізнатися залишок по кредиту.
На верх